Letní soustředění 2018

KDY:   18. 8. 2018 - 25. 8. 2018
KDE:   Rekreační středisko Sloup

• Sportovní vyžití (kolektivní i individuální sporty - základy míčových her, lehké a těžké atletiky, gymnastiky, úpolových sportů …)
• Vedení zkušených a kvalifikovaných vedoucích (trenérů) - individuální přístup dle výkonnosti dítěte
• Bohatý sportovní, kulturní a společenský program
• Ubytování v chatkách v areálu http://www.rs-sloup.cz

 

INFORMACE K SOUSTŘEDĚNÍ:

Sraz účastníků v sobotu 18. 8. 2018 v 8:30 hod. u Sportovního centra TAK Hellas. Odjezd vlakem po prezenci a naložení zavazadel.
Rodiče, kteří povezou děti samostatně (mimo z Brna a okolí) platí, že sraz bude přímo v rekreačním středisku Sloup po 11 hod.
Návrat v sobotu 25. 8. 2018 odpoledne - cca ve 12:30 hod. ke Sportovnímu centru TAK Hellas, kde si můžete vyzvednout děti i zavazadla.

S sebou:
Sportovní oblečení a obutí pro venkovní aktivity (alespoň 2x), vhodnou obuv na žíněnku (počítejte i s možností chladného počasí a deště!!!), plavky, pláštěnku, ručník, láhev na pití, osobní léky, hygienické a psací potřeby. Doporučujeme baterku, sluneční brýle a krém na opalování .….
Do batůžku pití na cestu (stravování začíná obědem).

NUTNÉ:
KAŽDÝ ÚČASTNÍK MUSÍ MÍT S SEBOU následující dokumenty - v případě jejich nedodání nebude účastník přijat na soutředění!!!
- lékařem potvrzený formulář „POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE“ – formulář ke stažení zde nebo u lékaře, který Vaše dítě registruje (bude kontrolováno při prezenci)
- průkaz pojištěnce (nejlépe kopii)
- potvrzení rodičů o bezinfekčnosti - ke stažení zde  (ne starší tří dnů k datu odjezdu)

 

Kontakt v případě potřeby:
P. Skalická: 724 543 438
P. Kučera: 602 770 689

 

Potřebné dokumenty ke stažení:

Bezinfekčnost  Způsobilost