TRÉNINKY

Tréninky přípravek probíhají PO, ST, ČT  16:30 - 17:30 v malé tělocvičně ZŠ Horácké nám.13, vstup kolem posilovny klubu. Starší děti mají tréninky v tělocvičně klubu od 17:00 hod.

Tréninky mladších žáků proíhají PO, ST, ČT  17:00 - 18:30 v hale posilovny TAK HELLAS.

Cena: 3000 Kč na rok (500Kč nazpět při 2x účasti na závodech)
S sebou: sportovní oblečení a obuv do tělocvičny Tréninkové jednotky jsou vhodné pro všechny děti, které mají rády pohyb, jsou vedeny našimi zkušenými a odborně způsobilými trenéry. Tréninky jsou zaměřeny na komplexní rozvoj dětských pohybových schopností a získávání nových pohybových dovedností, většinou formou hry. Děti se naučí základy míčových her, gymnastické základy a okrajově se seznámí s úpoly - zápasem, vše s ohledem na schopnosti dětí.

S vyšším věkem stoupá u sportovců podíl speciální přípravy. Naši svěřenci své schopnosti a dovednosti využívají na sportovních soutěžích v ČR i zahraničí (Polsko, Německo, Slovensko, Rakousko, Belgie…). Cílem tréninkového procesu je výchova nových zápasnických talentů, kteří budou reprezentovat ČR na mistrovstvích Evropy, světa nebo na Olympijských hrách. Vše s ohledem na individuální potřeby jedince. Přípravou sportovců se zabývají odborně vzdělaní trenéři s dlouholetými sportovními i trenérskými zkušenostmi.