Výsledky turnajů

ROK 2018
 

15. 9. 2018

   Košice (Slovensko)
1. místo: David Černohlávek
1. místo: Abu-Baker Elmurzaev
1. místo: Arbulat Elmurzaev

2. místo: Patrik Valeš
2. místo: Ondřej Kocmánek
2. místo: Martin Štofko
3. místo: Jaroslav Záděra

   Stargard (Polsko)
1. místo: Tereza Mračková
2. místo: Petra Mračková

2. místo: Magdalena Slavíčková
2. místo: Marie Kis

5. místo: Tereza Zbořilová
5. místo: Silvie Dračková

 

23. 6. 2018  VC Brna

1. místo: Petra Mračková
1. místo: Tereza Zbořilová
1. místo: Marie Kis
1. místo: Matěj Chudáček
1. místo: Arbulat Elmurzaev
1. místo: Mykyta Horya
2. místo: Tereza Mračková
2. místo: Ludmila Richterová
2. místo: David Černohlávek
2. místo: Ondřej Kocmánek
2. místo: Martin Štofko
2. místo: Jan Černohlávek
2. místo: David Švéda
3. místo: Silvie Dračková
3. místo: Abu-Baker Elmurzaev
3. místo: Jaroslav Záděra
3. místo: Martin Helán
4. místo: David Fojtík
5. místo: Zdeněk Ratislav
5. místo: Kamil Franc
6. místo: Alois Hanzlíček
6. místo: Turpal Elmurzaev
7. místo: Dušan Pham
8. místo: Mhen Manukyan

9. místo: Jakub Král
 

16. 6. 2018  Ostrava-Vítkovice

1. místo: Patrik Valeš
1. místo: David Černohlávek
1. místo: Jaroslav Záděra
2. místo: Matěj Chudáček
2. místo: Ondřej Kocmánek

 

9. 6. 2018  Bánovce nad Bebravou (Slovensko)

1. místo: Martin Štofko
3. místo: Patrik Valeš
4. místo: David Holuša
6. místo: Sebastián Skřipský

 

2. 6. 2018  MČR Ostrava - muži a ženy

1. místo: Adéla Hanzlíčková
1. místo: Lenka Martináková
1. místo: Valerie Pragačová
1. místo: Petra Skalická
1. místo: Lojza Hanzlíček
1. místo: David Švéda
2. místo: Gurgen Baghasaryan
4. místo: Zdeněk Ratislav
5. místo: Jan Mikeška

 

26. 5. 2018

  Ludbreg (Chorvatsko)
1. místo: Tereza Mračková
1. místo: Marie Kis
1. místo: Valerie Pragačová
2. místo: Magdalena Slavíčková
2. místo: Petra Mračková
3. místo: Tereza Zbořilová

  Dunajská Streda (Slovensko) - v.s.
3. místo: Mykyta Horya
3. místo: Abu-Baker Elmurzaev
4. místo: Arbulat Elmurzaev
5. místo: Ondřej Kocmánek

 

19.-20. 5. 2018  Lidice - ř.ř.

1. místo: Tereza Mračková
1. místo: Marie Kis
1. místo: Mykyta Horya
2. místo: Magdalena Slavíčková
2. místo: Petra Mračková
2. místo: Abu-Baker Elmurzaev
2. místo: Martin Štofko
3. místo: Tereza Zbořilová
3. místo: Ondřej Kocmánek
4. místo: David Černohlávek
4. místo: Arbulat Elmurzaev

 

12. 5. 2018  Nový Jičín - v.s.

1. místo: Tereza Mračková
1. místo: Marie Kis
1. místo: Matěj Chudáček
1. místo: Abu-Baker Elmurzaev
1. místo: Martin Štofko
2. místo: Petra Mračková
5. místo: Matěj Fait
6. místo: Tobiáš Boček
7. místo: David Holuša
9. místo: David Černohlávek

 

5. 5. 2018  Pieszyce (Polsko) - v.s.

1. místo: Tereza Mračková
1. místo: Tereza Zbořilová
1. místo: Marie Kis
​1. místo: Ondřej Kocmánek
​1. místo: Arbulat Elmurzaev
​2. místo: Magdalena Slavíčková
2. místo: Ludmila Richterová
2. místo: David Černohlávek
2. místo: Abu-Baker Elmurzaev
2. místo: Martin Štofko
3. místo: Petra Mračková
3. místo: Silvie Dračková
3. místo: Sebastián Skřipský
3. místo: Matěj Chudáček
3. místo: Jan Černohlávek
8. místo: Patrik Valeš

 

28.4.2018  Krnov - ř.ř.

.
 

21. 4. 2018  Olomouc - ř.ř.

1. místo: Tadeáš Boček - 20 kg 
2. místo: Tobiáš Boček - 20 kg
2. místo: David Černohlávek - 35 kg
​2. místo: Ondřej Kocmánek - 43 kg
​2. místo: Martin Štofko - 70 kg
​3. místo: David Holuša - 25 kg

 

14. 4. 2018  MČR Teplice - žáci, žákyně, junioři, juniorky - v.s.

1. místo: Tereza Mračková - 39 kg 
1. místo: Petra Mračková - 42 kg 
1. místo: Ludmila Richterová - 54 kg 
1. místo: Marie Kis - 62 kg 
1. místo: Valerie Pragačová - 62 kg 
2. místo: Magdaléna Slavíčková - 39 kg 
2. místo: Turpal Elmurzaev - 86 kg 
3. místo: Tereza Zbořilová - 46 kg 
3. místo: Silvie Dračková - 50 kg 
3. místo: Martin Helán - 57 kg 

4. místo: Matěj Chudáček 34-38 kg 
4. místo: Mykyta Horya - 57 kg 
4. místo: Martin Štofko - 68 kg 
5. místo: Dušan Pham - 79 kg 
7. místo: Arbulat Elmurzaev - 52 kg 

 

24. 3. 2018  Hodonín - ř.ř.

3. místo: Martin Štofko - 70 kg
3. místo: Arbulat Elmurzaev - 52 kg
8. místo: David Černohlávek - 35 kg
10. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 43 kg

 

17. 3. 2018  Ostrava - memoriál Holečka a Odehnala - ř.ř.

2. místo: Martin Štofko
2. místo: David Černohlávek
2. místo: Matěj Fait
3. místo: Tobiáš Boček
8. místo: Tadeáš Boček

 

3. 3. 2018  MČR Hnidousy - ml. žáci+ml. žákyně, kadeti+kadetky - v.s.

1. místo: Tereza Mračková - 39 kg
1. místo: Petra Mračková - 43 kg
1. místo: Tereza Zbořilová - 47 kg
1. místo: Adéla Vrtalová - 53 kg
1. místo: Marie Kis - 63 kg

1. místo: Mykyta Horya - 51 kg
1. místo: Jaroslav Záděra - 55 kg
1. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 43 kg
1. místo: Arbulat Elmurzaev - 52 kg
2. místo: Magdaléna Slavíčková - 39 kg
2. místo: Jan Černohlávek - 80 kg
3. místo: Martin Štofko - 70 kg
4. místo: David Černohlávek - 35 kg

 

24. 2. 2018  MČR Jihlava - ml. žáci, kadeti - ř.ř.

2. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 43 kg
2. místo: Mykyta Horya - 51 kg
2. místo: Martin Štofko - 70 kg
2. místo: Jan Černohlávek - 80 kg
3. místo: Arbulat Elmurzaev - 52 kg
5. místo: Patrik Valeš - 31 kg

 

17. 2. 2018 Bielawa (Polsko) - v.s.

1. místo: Ludmila Richterová
1. místo: Marie Kis
2. místo: Tereza Mračková
2. místo: ​Silvie Dračková
3. místo: Ondřej Kocmánek
3. místo: Mykyta Horya
  David Černohlávek
  Martin Štofko

 

10. 2. 2018 Ostrava

1. místo: Ondřej Kocmánek
2. místo: Matěj Chudáček
2. místo: Martin Štofko
6. místo: David Černohlávek
 
 

19.-20. 1. 2018  MT Kolding (Dánsko) - ř.ř.

1. místo: Tereza Mračková - 37 kg
6. místo: Jaroslav Záděra - 58 kg
7. místo: David Černohlávek - 35 kg
8. místo: Ondřej Kocmánek - 38 kg

 


ROK 2017

28. 10. 2017  Praha, Olymp

2. místo: Ondřej Kocmánek
3. místo: Mykyta Horya

 

8. 10. 2017  MT Werdau (Německo)

1. místo: Arbulat Elmurzaev - 50 kg
2. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 42 kg

 

7. 10. 2017  MT Werdau (Německo)

1. místo: Valerie Pragačová - 65 kg
3. místo: Tereza Mračková - 38 kg
7. místo: Tereza Zbořilová - 42 kg
7. místo: Marie Kis - 63 kg

 

7. 10. 2017  Ostrava

1. místo: Mykyta Horya
2. místo: Ondřej Kocmánek
3. místo: David Holuša

 

23. 9. 2017  Hradec Králové

1. místo: Luděk Čtvrtníček - 76 kg
3. místo: Luděk Čtvrtníček - 85 kg
3. místo: Mykyta Horya
5. místo: Matěj Chudáček

 

23. 9. 2017  Nitra (Slovensko)

1. místo: Ondřej Kocmánek - 39 kg
 

17. 9. 2017  Prievidza (Slovensko)

1. místo: David Švéda - 120 kg senioři
2. místo: Tereza Mračková - 35 kg
2. místo: Marie Kis - 52 kg
3. místo: Ludmila Richterová - 52 kg

 

16. 9. 2017  (Havlíčkův Brod) - ř.ř.

1. místo: Abu-Baker Elmurzaev
2. místo: Ondřej Kocmánek

 

24. 6. 2017  Velká cena BRNA 2017

1. místo: David Černohlávek - 31 kg
1. místo: Tereza Mračková - 35 kg
1. místo: Petra Mračková - 39 kg
1. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 39 kg
1. místo: Silvie Dračková - 47 kg
1. místo: Adéla Vrtalová - 52 kg
1. místo: Valerie Pragačová - 70 kg
2. místo: Jana Boudná - 35 kg
2. místo: Marie Kis - 52 kg
2. místo: Gurgen Baghdasaryan - 74 kg
3. místo: Arbulat Elmurzaev - 43 kg
3. místo: Veronika Korčáková - 70 kg
3. místo: Turpal Elmurzaev - 86 kg
3. místo: David Švéda - 125 kg

 

10. 6. 2017  MČR Hradec Králové - senioři, seniorky

1. místo: David Švéda
1. místo: Gurgen Baghdasaryan
2. místo: Turpal Elmurzaev
3. místo: Andrej Kalašnik

 

3. 6. 2017  Bánovce nad Bebravou (Slovensko)

1. místo: Arbulat Elmurzaev
2. místo: Abu-Baker Elmurzaev
2. místo: Jiří Murtinger
4. místo: David Černohlávek
4. místo: Patrik Valeš
5. místo: Martin Štofko

 

19.- 21. 5. 2017  Lidice – Sokolský pohár 2017 - ř.ř.

1. místo: Matěj Chudáček - 28 kg
2. místo: Tereza Mračková - 35 kg
2. místo: Mykyta Horya - 46 kg
2. místo: Martin Štofko - 63 kg
3. místo: Ondřej Kocmánek - 35 kg
3. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 39 kg
3. místo: Petra Mračková - 43 kg
3. místo: Marie Kis - 63 kg
4. místo: Silvie Dračková - 47 kg (porazila však Mistryni ČR 2017)
4. místo: Ludmila Richterová - 52 kg
5. místo: David Černohlávek - 31 kg
5. místo: Magdalena Slavíčková - 35 kg

 

12.- 13. 5. 2017  MČR Plzeň

1. místo: Matěj Chudáček - 28 kg
1. místo: Petra Mračková - 39 kg
1. místo: Adéla Vrtalová - 52 kg
1. místo: Valérie Pragačová - 65 kg
2. místo: Tereza Mračková - 35 kg
2. místo: Arbulat Elmurzaev - 43 kg
2. místo: Mykyta Horya - 46 kg
2. místo: Ludmila Richterová - 52 kg
2. místo: Marie Kis - 57 kg
2. místo: Veronika Korčáková - 70 kg
3. místo: Magdalena Slavíčková - 35 kg
3. místo: Silvie Dračková - 47 kg
4. místo: Jana Boudná - 35 kg
5. místo: Martin Helán - 58 kg
9. místo: Martin Štofko - 57 kg

 

6. 5. 2017  Nový Jičín

1. místo: David Holuša - 22 kg
1. místo: Ondřej Kocmánek - 35 kg
1. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 39 kg
1. místo: Mykyta Horya - 47 kg
1. místo: Martin Helán
4. místo: Martin Štofko - 57 kg
4. místo: Petr Kříž - 76 kg
10. místo: David Černohlávek - 35 kg

 

5.- 7. 5. 2017  Ludbreg (Chorvatsko)

2. místo: Jana Boudná - 36 kg
2. místo: Valerie Pragačová - 65 kg
2. místo: Marika Surová - 63 kg
3. místo: Adéla Vrtalová - 52 kg
7. místo: Silvie Dračková - 49 kg
8. místo: Veronika Korčáková - 70kg
 
 

29. 4. 2017  Thalheim (Německo)

1. místo: Valerie Pragačová 
1. místo: Adéla Vrtalová
3. místo: Veronika Korčáková
5. místo: Petra Mračková

 

29. 4. 2017  MT Pieszyce (Polsko)

1. místo: Patrik Valeš
1. místo: Ondřej Kocmánek
1. místo: Abu-Baker Elmurzaev
2. místo: Arbulat Elmurzaev
3. místo: Mykyta Horya
3. místo: Jaroslav Záděra

 

22. 4. 2017  VC Krnov

1. místo: Patrik Valeš - 28 kg
1. místo: Ondřej Kocmánek - 35 kg
1. místo: Tereza Mračková - 35 kg
1. místo: Petra Mračková - 39 kg
3. místo: Jana Boudná - 35 kg
3. místo: David Černohlávek - 31 kg
3. místo: Marie Kis - 52 kg
5. místo: Ludmila Richterová - 52 kg
5. místo: Silvie Dračková - 52 kg

 

8. 4. 2017  Holečkův memoriál Ostrava

1. místo: Patrik Valeš - 28 kg
1. místo: David Černohlávek - 31 kg
1. místo: Ondřej Kocmánek - 35 kg
1. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 39 kg
2. místo: David Holuša - 22 kg
2. místo: Arbulat Elmurzaev - 43 kg
2. místo: Martin Štofko - 57 kg

 

8. 4. 2017  MČR Havlíčkův Brod - žáci, ř.ř. 

3. místo: Mykyta Horya
6. místo: Jaroslav Záděra

 

1. 4. 2017  Liga seniorů Brno
 

31. 3. 2017  Mistrovství Evropy 2017 do 23 let

2. místo: Adéla Hanzlíčková
 


26. 3. 2017  Liga seniorů Hradec Králové
 


25. 3. 2017  VC Hodonín - ř.ř.
 


11. 3. 2017  Olomouc - ř.ř.

1. místo: Patrik Valeš - 28 kg
2. místo: Abu-Baker Elmurzaev - 39 kg
3. místo: Arbulat Elmurzaev - 43 kg
4. místo: David Černohlávek - 31 kg
5. místo: Martin Štofko - 57 kg

 

4. 3. 2017  Bielawa (Polsko)

1. místo: Abu-Baker Elmurzaev
2. místo: Tereza Mračková
2. místo: David Černohlávek
3. místo: Petra Mračková
3. místo: Jana Boudná
5. místo: Silvie Dračková
5. místo: Marie Kis
5. místo: Arbulat Elmurzaev
8. místo: Ludmila Richterová
9. místo: Martin Štofko

 

25. 2. 2017  MČR Ostrava

1. místo: Adéla Vrtalová
1. místo: Valerie Pragačová
1. místo: Marika Surová
2. místo: Veronika Korčáková
2. místo: Mykyta Horya
2. místo: Turpal Elmurzaev
2. místo: Martin Helán

 

11. 2. 2017  MT Plzeň, žáci, junioři - v.s.

2. místo: Mykyta Horya
5. místo: Turpal Elmurzaev
6. místo: Martin Helán
9. místo: Jan Caha

 

4. 2. 2017  Turnaj UWW - Wolfurt (Rakousko)

3. místo: Valerie Pragačová
 

28. 1. 2017  MT Bratislava (Slovensko) - v.s.

1. místo: Ondřej Kocmánek
1. místo: Patrik Valeš
2. místo: David Černohlávek
3. místo: Arbulat Elmurzaev
3. místo: Abu-Baker Elmurzaev
7. místo: Martin Štofko

 

21.- 23. 1. 2017  MT Kolding (Dánsko)

1. místo: Ondřej Kocmánek - 35 kg
1. místo: Mykyta Horya - 42 kg

1. místo: Valerie Pragačová - 60 kg